De docenten van de Hartenlustmavo geven les in één en soms ook in twee vakken. Sommige docenten doen nog meer. Zo is de een decaan of dyslexiecoördinator en de ander schoolcounselor of veiligheidscoördinator. Natuurlijk werken er nog meer mensen op de Hartenlustmavo. De conciërge, de mensen van de administratie, de technisch medewerker,

J. Bas

Teamleider onderbouw Biologie J.Bas@Hartenlustschool.nl

J.van der Eem

decaan, geschiedenis en economie j.vandereem@hartenlustschool.nl

M.Jonker

Lichamelijke opvoeding M.jonker@hartenlustschool.nl

S.Kee

Engels s.kee@hartenlustschool.nl

M.Kop

Lichamelijke opvoeding m.kop@hartenlustschool.nl  

M.Loerts

Beeldende vorming M.Loerts@hartenlustschool.nl    

K. Prudon

Nederlands en drama k.prudon@hartenlustschool.nl

T. Puts

Economie/informatietechnologie t.puts@hartenlustschool.nl

F.Raps

Zorgcoördinator F.raps@hartenlustschool.nl